AYBEK alarm sistemleri ile ortamınızda istenmeyen bir müdahale olduğunda,  yetkisiz bir giriş yapıldığında veya kapınızın ya da pencerelerinizin zorlanması gibi durumlarda alarm oluşturarak hızlı bir şekilde olaya müdahale etmenizi, size ulaşılamayan durumlarda konumunuza en yapın güvenlik merkezi haberdar edilerek ortamınızın güvenliği sağlanmaktadır.

Bireysel olarak kullandığınız ofis, iş yeri, işletme veya dükkan gibi konumlarda değerli eşyalarınızı korumak, evraklarınız, teknik eşyalarınız veya sermayenizi korumak amacıyla bu sistemleri kullanabilir ve kamera sistemleri ile entegre bir şekilde de kurulum sağlayabilirsiniz. Bu sayede kamera sistemleri ile takip edilen ortamda istenmeyen bir müdahale gerçekleştirildiğinde, alarm devreye girer ve hızlı bir şekilde uyarı oluşturur. İster ev ortamında ister iş yeri ortamında bireysel olarak bu hizmetleri aldığınızda cep telefonunuza uyumlu bir şekilde hazırlanan uygulama ile birlikte sistem devreye girdiğinde en hızlı şekilde sizden uyarılırsınız. Bu sayede herhangi istenmeyen bir durum yaşanmadan hızlı bir müdahale gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok müşterimiz tarafından alarm sistemleri denildiğinde akla gelen ilk uygulama hırsızlık tehlikelerine karşı korunma sağlanmasıdır. Fakat bu sistemlerin kullanımı ile birlikte sadece hırsızlık ve olaylara karşı koruma ve güvenlik değil birçok farklı güvenlik sistemi oluşturulabilir. Firmamız teknik olanaklarını son noktasına kadar kullanarak profesyonel bir kurulum gerçekleştirdiği bu sistemlerde aynı zamanda uygun fiyat garantisi sunduğundan dolayı bütçenize uygun bir şekilde evinizde istediğiniz güvenlik önlemlerini sağlayabilir veya işyerinizde istediğiniz her türlü koruma sistemini sağlayabilirsiniz.

Güvenliğiniz için bizimle iletişime geçin.